Ga direct naar productinformatie
1 van 1

S. J. Parris

Sacrilege

Sacrilege

Normale prijs $6.00 USD
Normale prijs Aanbiedingsprijs $6.00 USD
Aanbieding Uitverkocht
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Conditie

Perfect voor fans van CJ Sansom en The Name of the Rose; de derde historische thriller met Giordano Bruno; ketter; filosoof en spion. Bij het nastreven van macht is niets heilig ... Zomer; 1584. De protestantse prins Willem van Oranje is vermoord door een fanatieke katholiek; en er wordt gefluisterd dat koningin Elizabeth de volgende zal zijn. Angst spookt door de straten van Londen en de pest verdrijft veel burgers. Giordano Bruno; radicale filosoof en spion; kiest ervoor om te blijven; maar ontdekt dat iemand hem door de stad volgt. Hij confronteert zijn stalker en realiseert zich dat het de vrouw is van wie hij ooit hield - ze is op de vlucht; beschuldigd van moord. Bruno reist naar Canterbury om haar naam te zuiveren; en ook namens Sir Francis Walsingham. De spionnenmeester van de koningin vermoedt al lang katholieke invloed in het oude pelgrimsoord en instrueert Bruno om vijandige complotten te ontmaskeren.Terwijl Bruno op jacht gaat naar de echte moordenaar; wordt hij meegesleurd in het hart van een sinistere samenzwering die zich in de schaduw verstopt van het heiligste heiligdom van Engeland ...

Genre

Historical Fiction

Bindwijze

Paperback

Druk

Uitgever

HarperCollins Publishers

Afmetingen

Shipping & Returns

Alle details bekijken